Święcenia kapłańskie miały miejsce w Karumathur, 6 czerwca 2025 r., na terenie szkoły klaretynów w pobliżu naszego seminarium pw. Miłosierdzia Bożego. Jego Ekscelencja bp Lourdu Anandam, ordynariusz diecezji Sivahngai, przewodniczył uroczystej Eucharystii, podczas której czterech diakonów: Sesuraj, Maria Selvam, Manoj i Sursh Kumar przyjęło sakrament kapłaństwa. Obecny był również, przybyły z Rzymu, wikariusz generalny marianów, ks. Jovanete Vieira MIC. Święcenia kapłańskie odbyły się w radosnej i pełnej wdzięczności atmosferze, w obecności wielu wiernych z parafii naszych nowo wyświęconych kapłanów. W liturgii uczestniczyła cała wspólnota marianów w Indiach, w której obecnie mamy dziewięciu kapłanów i dwóch braci. Módlmy się za wstawiennictwem Maryi Niepokalanej i naszego Ojca Założyciela św. Stanisława od Jezusa i Maryi Papczyńskiego o błogosławieństwo i łaskę świętości dla mariańskich neoprezbiterów.