
18 lipca w Kibeho (diec. Gikongoro, Rwanda) ks. bp Celestin Hakizimana poświęcił nowe centrum katechetyczne, które powstało z inicjatywy Księży Marianów posługujących w tym miejscu, którzy prowadzą Centrum Formacji Maryjnej Cana.

18 lipca w Kibeho (diec. Gikongoro, Rwanda) ks. bp Celestin Hakizimana poświęcił nowe centrum katechetyczne, które powstało z inicjatywy Księży Marianów posługujących w tym miejscu, którzy prowadzą Centrum Formacji Maryjnej Cana.