13 lipca ks. Celestin Ntezimana MIC w swojej rodzinnej parafii pw. Matki Bożej Królowej Pokoju w Mwange, odprawił swoją pierwszą Mszę Świętą. W Mszy św. prymicyjnej uczestniczyli licznie zgromadzeni parafianie, rodzina ks. Celestina, miejscowe duchowieństwo oraz misjonarze, jak również goście z Polski, Włoch, Irlandii oraz ze Stanów Zjednoczonych. Posługę kapłańską ks. Celestina polecajmy w naszych modlitwach.