12 lipca w Ruhengeri w Rwandzie, bp Vincent Harolimana udzielił sakramentu świeceń 10 mężczyznom. Wśród nich, sakrament w stopniu prezbiteratu otrzymało 2 marianów: ks. Noël Singizumukiza MIC oraz ks. Celestyn Ntazimana MIC – który część swojej formacji zakonnej odbył w Polsce w Wyższym Seminarium Duchownym Księży Marianów w Lublinie. Módlmy się za naszych neoprezbiterów, a także o nowe powołania kapłańskie i zakonne do Zgromadzenia Księży Marianów.