Łotwa, Viļāni

Dodano: 10.05.2013

Łotwa, Viļāni: Zmarł ks. Antons Šķeļs MIC

Rzym, 10 maja 2013 r.

Z A W I A D O M I E N I E

Z głębokim żalem zawiadamiam współbraci, że w dniu 8 maja br. zmarł
ks. Antons Šķeļs, M.I.C.,
członek Wikariatu Łotewskiego,
rezydent domu zakonnego w Viļāni.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 11 maja br. w kościele parafialnym w Viļāni: o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. pogrzebowa, po czym nastąpi odprowadzenie na cmentarz mariański w Viļāni.

Zmarłego ks. Antonsa MIC polecamy Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie, daj Mu wieczne spoczywanie.

Ks. Zbigniew Piłat, MIC
Sekretarz generalny

Proszę poinformować wszystkich współbraci w Prowincji / Wikariacie

Inne aktualności

Łotwa: marianin wybrany przewodniczącym Łotewskiej Konferencji Przełożonych Instytutów Życia Konsekrowanego

luty 2, 2025|

1 lutego b.r. w klasztorze sióstr karmelitanek w Ikšķile odbyło się spotkanie osób konsekrowanych z całej Łotwy. Była [...]

grudzień 12, 2024|

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku dla wszystkich gości naszej witryny internetowej. Niech przyjście na świat Chrystusa przyniesie ze sobą na nowo radość, pokój, nadzieję i miłość.

2019-12-05T19:43:40+01:00
Przejdź do góry