Brazylia, Kurytyba

Dodano: 26.11.2014

Brazylia: zmarł ks. Andrzej Krzymyczek MIC

Z A W I A D O M I E N I E

Z głębokim żalem zawiadamiam współbraci, że w dniu 26 listopada br. zmarł ks. Andrzej Krzymyczek, MIC, członek Prowincji Miłosierdzia Bożego, rezydent domu zakonnego w Kurytybie (Brazylia).

Uroczystości pogrzebowe odbyły się 27 listopada, w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Kurytybie: o godz. 17.00 została odprawiona Msza św. pogrzebowa, po czym nastąpiło odprowadzenie na cmentarz mariański w Kurytybie.

Zmarłego Współbrata polecamy Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie, daj Mu wieczne spoczywanie.

Ks. Zbigniew Piłat, MIC
Sekretarz generalny 

Inne aktualności

Indie, Karumathur, Hyderabad: śluby zakonne, święcenia diakonatu i poświęcenie nowego gmachu domu studiów

czerwiec 6, 2026|

Przełom maja i czerwca przyniósł indyjskiej wspólnocie Zgromadzenia Księży Marianów wiele powodów do świętowania. W ciągu zaledwie kilku dni [...]

2019-12-05T20:42:02+01:00
Przejdź do góry