Portugalia, Balsamão

Dodano: 16.01.2018

Portugalia, Balsamão: zmarł brat António dos Reis Fernandes MIC

Z głębokim żalem zawiadamiamy Współbraci, że w dniu 16 stycznia 2018 r. zmarł w wieku 88 lat brat António dos Reis Fernandes MIC członek Portugalskiego Wikariatu, rezydent domu zakonnego w Balsamão.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 18 stycznia br. w Sanktuarium N.M.P. w Balsamão: o godz. 11:00 będzie odprawiona Msza św., po czym nastąpi złożenie do grobu na cmentarzu w Balsamão.

Zmarłego Współbrata polecamy Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie, daj Mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju

Inne aktualności

Wielka Brytania: pielgrzymka czcicieli Miłosierdzia Bożego do Aylesford

wrzesień 9, 2021|

W poniedziałek 30 sierpnia br. w sięgającym swych początków XIII wieku Sanktuarium Matki Bożej Wniebowziętej i św. Szymona Stocka w Aylesford na swojej dorocznej pielgrzymce zgromadzili się czcicieli Bożego Miłosierdzia z Wielkiej Brytanii. Pielgrzymka zorganizowana została przez prowadzony w Londynie przez Księży Marianów Apostolat Bożego Miłosierdzia.

Rwanda: święcenia kapłańskie czterech marianów

wrzesień 9, 2021|

28 sierpnia br. mieliśmy w naszym domu zakonnym w Kibeho-Nyarushishi (Centrum Formacji Maryjnej) święcenia kapłańskie naszych czterech współbraci diakonów: Christian Munyaribanje MIC, Félix Uwimana MIC, Alfred Niyobuhungiro MIC i Cédric Ishimwe MIC. Udzielającym święceń był miejscowy ordynariusz diecezji Gikongoro, bp Célestin Hazikimana.

Kazachstan,Tajynsza: poświęcenie nowego domu duszpasterskiego

wrzesień 9, 2021|

Budowa nowego domu duszpasterskiego w Tajynszy, Kazachstan, dobiegła końca. Została przeprowadzona ogromnym wysiłkiem w krótkim, wymuszonym miejscowym klimatem, czasie. Inwestycja była możliwa dzięki wsparciu wielu, bardzo wielu ofiarodawców z Polski i innych krajów, organizacji wspierających ośrodki misyjne i zaangażowaniu miejscowych duszpasterzy i wiernych.

2020-01-10T21:55:58+01:00
Przejdź do góry