Polska, Licheń

Dodano: 09.09.2016

Polska, Licheń: uroczystości dziękczynne za kanonizację o. Stanisława Papczyńskiego – transmisja TV

Już jutro (10 września) w Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu odbędą się ogólnopolskie uroczystości dziękczynne za kanonizację o. Stanisława Papczyńskiego. Uroczystej Eucharystii o godz. 12 przewodniczyć będzie J. E. ks. kard. Stanisław Ryłko, Przewodniczący Papieskiej Rady ds. Świeckich. Tuż przed Mszą św. o godz. 11:15 przedstawiony zostanie montaż słowno-muzyczny przygotowany przez parafian z Podegrodzia, przybliżający sylwetkę i przesłanie Założyciela Marianów.

Całość uroczystości transmitować będzie SALVE TV. Transmisja na żywo pod linkiem:

Inne aktualności

Wietnam: Pierwsze śluby w Sajgonie

Wrzesień 9, 2020|

15 sierpnia 2020 roku, w dniu Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, naszej Matki i Patronki, w imieniu Przełożonego Generalnego naszego Zgromadzenia, przyjąłem pierwsze śluby zakonne od naszych pierwszych Wietnamskich Współbraci. Są to Jan Chrzciciel Nguyen Van Bien, Piotr Nguyen Tien Dung i Piotr Nguyen Van Ha.

Kamerun: uroczystości ku czci św. Stanisława Papczyńskiego

Czerwiec 6, 2020|

18 maja to dzień szczególny dla Zgromadzenia Księży Marianόw; wspominamy wówczas naszego Ojca Założyciela, św. Stanisława Papczyńskiego. Tegoroczne uroczystości w Wikariacie Kameruńskim odbyły się w naszym domu seminaryjnym w Ngoya.

2019-12-10T22:14:41+01:00
Go to Top